تهران
24 °C
آخرین اخبار

خانه » ستاره ها » استفراغ جاستین بیبر در کنسرتش +عکس

استفراغ جاستین بیبر در کنسرتش +عکس

استفراغ جاستین بیبر در کنسرتش +عکس

جاستین بیبر 18 ساله در یکی از کنسرت هایش حالش بهم خورد و پشت به تماشاگرانش کرد و بالا آورد.

به گزارش دمت جیز به نقل از یواس ویکلی ،جاستین بیبر در سالن ۱۸ هزار نفری “جابینگ آرنا” در حال اجرای برنامه بود که ناگهان پشتش را به تماشاگران کرد ، سرش را بین زانوهایش گرفت ، استفراغ کرد و به پشت صحنه دوید. با اینحال جاستین دوباره به صحنه برگشت و بقیه برنامه اش را اجرا کرد.

او خطاب به تماشاگران حاضر در سالن گفت:”خیلی برایم سخت است . حتما” می دانید که بالا آوردن در مقابل چشمان تعداد زیادی تماشاچی اصلا” حس خوبی نیست. با اینکه من روی صحنه بالا آوردم هنوز هم مرا دوست خواهید داشت؟”

استفراغ جاستین بیبر در کنسرتش +عکس
پاسخ جمعیت حاضر در سالن همان چیزی بود که انتظارش می رفت و همه آنها با هم فریاد کشیدند “بله! جاستین درپاسخ گفت:”من دوست داشتم بهترین برنامه ام را در اینجا برگزار کنم ، پس اگر مشکلی نیست کارم را تمام کنم؟”

بیبر همه برنامه هایی که قرار بود اجرا شود را اجرا کرد و کنسرت را به پایان رساند بعد به وب سایت تویتر رفت و در آنجا یک عکس و یک نوشته کوتاه پست کرد.

او یک عکس از خودش درحالیکه روی تخت دراز کشیده بود گذاشت و در کنار این عکس نوشت:”برنامه فوق العاده ای بود ، برای برنامه فردا بهتر می شوم.”

در ادامه نوشت:”نباید شیر می خوردم.”

نظرات کاربران

تعداد نظرات 2

  • eli 05 Jan 2013

    e che bad kash shir nemikhord akhey

  • ثمین طاهری 17 Feb 2013

    vaghean azatoon narahat va besiar shaki hastam modoonid chera?????????????? akhe in che axaii ke shoma mizarin mardom (oonaii ke az justin badeshoon miad) bebinan???????????????? vaghean baratoon moteassefam

ارسال نظر

      کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد